NAREDILI IZ UPRAVE: U Žabare nema više slobodnih mesta na groblju, zato niko ne sme da umre!

Na groblju u naselju Žabari, istoimene opštine, ovih dana je gužva. Naime, zauzeto je sve do poslednjeg mesta, a rešenje koje je iznašla uprava, u najmanju ruku, začudilo je meštane.

Foto: TPKNEWS

Pošto grobova više nema, ni jednog – moraće da se „stisnu“, to jest da najbliže sahranjuju sa ranije preminulim rođacima.

– Obaveštavamo građane Žabara, da na žabarskom groblju nema više slobodnih mesta za sahranjivanja. Molimo građana da umrle sahranjuju na svojim precima ili rođacima – navedno je u saopštenju, u kom se dodaje i odgovor na verovatno najčešće pitanje – kako to može uopšte da se uradi:

– Za nova zauzeća mesta postupak je sledeći: postave se četiri kočića, na ćoškovima zauzetog mesta i ogradi se žicom sa obaveznom pločicom – ko je zauzeo. Posle drugog meseca, ako stoje kočiči, može se mesto opseći betonom – navode iz Mesne zajednice Žabari.

(Tpknews.com/Telegraf.rs)
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close