EKSKLUZIVNO OTKRIVAMO: Spisak SNS sendvičara iz Petrovca koji su danas bili na miting u Novi Sad (FOTO)

Miting u sklopu kampanje “Budućnost Srbije”, koju vodi predsednik Srbije i Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić, održan je danas u Novom Sadu.

Da Srpska Napredna stranka priprema do sada najmasovnije skupove kao ovaj danas u Novom Sadu a i u Beogradu obelodanio je ovih dana Marko Đurić, potpredsednik SNS, koji je doslovce rekao – videćete 11. aprila u Novom Sadu i 19. aprila u Beogradu ogromnu masu ljudi koji se ne slažu sa nasiljem. Nije, međutim, obelodanio da je SNS već organizovala da u Novi Sad ovog četvrtka dođe oko 25.000 ljudi iz unutrašnjosti Srbije, odnosno 500 autobusa. Za miting u Beogradu SNS je planirao 1.000 autobusa, odnosno više od 50.000 ljudi iz unutrašnjosti i isto toliko ljudi doći će iz Beograda.

Da su ljudi u ovoj zemlji ucenjeni od strane napredne klase, kao jedan dokaz pristigao je i spisak SNS sendvičara iz Petrovca na Mlavi, koji su danas morali da odu na Vučkov miting u Novom Sadu.

Naravno, ne poričemo da na ovom spisku koji prilažemo ima i onih koji su se dobrovoljno prijavili za Vučkovu turneju, ali je verovatno mnogo više onih koji nisu. Koji ne žele da idu, ali moraju. Isto tako, moraju da se potpišu. Kao da smo u školi… I sve baš i podseća na školu.

Jedan po jedan neopravdani čas, sledi ukor, pa izbacivanje. Tako i ovde – jedan po jedan neopravdani miting, pa ostaneš bez posla.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker