PALI ZBOG 390 GRAMA MARIHUANE: Uhapšeni deda i unuk iz okoline Velikog Gradišta!

Policija u Velikom Gradištu uhapsila je N. V. (24) iz okoline ovog mesta, zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga, dok će protiv njegovog dede (71), osumnjičenog za nedozvoljenu proizvodnju, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija, biti podneta krivična prijava.

Foto: Ilustracija/MUP

Policija je u dedinoj kući pronašla kesu sa oko 390 grama marihuane koju je dedin unuk N. V, kako se sumnja, tu skrivao, kao i patrone i metke koji, kako se sumnja, pripadaju njegovom dedi.

Unuku N. V. je, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Velikom Gradištu, određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužiocu, dok će protiv njegovog dede biti podneta krivična prijava u redovnom postupku.

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker