MASOVNA TUČA NA PROTESTU U ŽAGUBICI: Predsednik opštine slao poljupce aktivistima, pa je usledilo pesničenje (VIDEO)

Na protestu, koji je organizovan zbog najavljenog otvaranja rudnika i kao podrška aktivisti Ivanu Milosavljeviću, došlo je do tuče kad je Pavlović izašao ispred zgrade opštine i počeo da šalje poljupce okupljenim aktivistima.

Foto: Screenshot

Kako javljaju iz Žagubice, ispred zgrade Opštine, pored okupljenih građana, našlo se privatno obezbeđenje, koje ušlo u sukob sa ekološkim aktivistima.

Tom prilikom, došlo je i do tuče. Na protestnom skupu, kako je javljeno, viđeni su i predstavnici Levijatana predvođeni Pavlom Bihalijem.

Podsetimo, Pavlović je bio u centru pažnje prethodne nedelje nakon što je aktivista Ivan Milosavljević otkrio u razgovoru sa Aleksandrom Jovanovićem Ćutom iz Ekološkog ustanka da je u decembru prošle godine sedeo u kafiću u selu Krepoljin i da mu je tada prišlo obezbeđenje predsednika te opštine Safeta Pavlovića. Naložili su mu da krene sa njima do kladionice u kojoj ga je on čekao. Milosavljević je taj razgovor snimio.

Podsećamo protest protiv otvaranja rudnika zlata u blizini Žagubice održava se u centru tog mesta.

(Tpknews.com/Mediji)

2 Komentari

  1. Pavle Bihali sada radi za državu one poslove, koje je nekada radio Veljko Belivuk. Skrivanje iza društva za zaštitu životinja, samo je maska za naivne.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker