EKSKLUZIVNO ZA KRAJ GODINE: Otkrivamo spisak SNS botova iz Velikog Gradišta (FOTO)

Tamo gde se prepliću strah za egzistenciju, odsustvo sopstvenog mišljenja, želja da se neko uvredi i javno ponizi, tamo gde mogu da im stave svašta u glavu, a da ih ne zaboli – tamo stanuju botovi.

Nagrada za dobro obavljen posao svakako nisu sendviči, botovi se vode kao da rade marketinško-referentski posao u raznim javnim upravama i njihove plate kreću se od 45.000 do 90.000 dinara.

Kao što smo ranije i najavili, pouzdan izvor TPKNEWS-a obelodanio je Internet tim botova u opštini Veliko Gradište. A te informacije mi ćemo podeliti sa našim čitaocima, jer je to posebna vrsta ljudi, to je jedno novo zanimanje koje je procvetalo poslednjih godina. Oni su partijski vojnici, a beskičmenjaštvo je njihova ideologija.

Koordinator Internet tima u opštini Veliko Gradište je Stefan Stević, koji je zapošljen u Odeljenju za urbanizam.

Stefan Stević/Foto: Facebook

Sada nakon što smo se upoznali sa koordinatorom Internet tima, možemo da pređemo i na njihove članove.

Članovi Internet tima su:

Direktorka Turističke organizacije opštine Veliko Gradište, Dajana Stojanović.

Direktorka Turističke organizacije Dajana Stojanović

Radnik Turističke organizacije opštine Veliko Gradište, Suzana Tanasković.

Suzana Tanasković/Foto: Facebook

Koordinator planiranja i marketinga u Turističkoj organizaciji opštine Veliko Gradište, Ivana Damnjanović.

Ivana Damnjanović/Foto: Facebook

Direktor Javne ustanove Sportskog centra Veliko Gradište, Saša Branković.

Saša Branković

Radnik Javnog komunalnog preduzeća “Dunav Veliko Gradište”, Nikola Vučković.

Nikola Vučković/Foto: Facebook

Direktorka Javnog komunalnog preduzeća “Dunav Veliko Gradište” Ljubica Mitić, koju ste ovih dana dobro upoznali.

Ljubica Mitić/Foto: Facebook

Direktor Crvenog krsta Veliko Gradište, Oliver Stojanović.

Oliver Stojanović/Foto: Facebook

Radnica Crvenog krsta Veliko Gradište, Marija Stojanović.

Marija Stojanović/Foto: Facebook

Pomoćnik predsednika opštine Veliko Gradište, Gordana Jecić.

Gordana Jecić/Foto: SOVG

Direktorka Kulturnog centra Veliko Gradište, Branka Veličković.

Branka Veličković/Foto: Facebook

Radnica biblioteke i ujedno rođaka predsednika opštine Veliko Gradište, Danijela Stević.

Danijela Stević/Foto: Facebook

Radnica biblioteke, Sanja Milić. Ćerka predsednika opštine Veliko Gradište, Dragana Milića, koju je tata zaposlio samo da izigrava bota. Na žalost da nađemo barem jednu njenu sliku ispostavilo se da je i za nas bila nemoguća misija.

I kao poslednji član gradištanskog Internet tima je radnica biblioteke, Nataša Aleksić.

Nataša Aleksić/Foto: Facebook

Zanimljiva stvar je, da je ovaj FORTRES tim botova iz Velikog Gradišta jedan od jačih Internet tima u Srbiji, i zbog toga su veoma visoko kotirani.

Svi oni u teoriji ništa ne rade, osim što su botovi. Imaju dobre plate, kancelarije, i svi su zapošljeni u Javnim preduzećima ili ustanovama gde ima malo posla i vise vremena da se posvete dnevnim zadacima šta da komentarišu ili podržavaju i koga da napadaju sa više otvorenih mejlova na jednog IT člana.

Svako od njih je bio dužan da otvori po više lažnih profila na društvenim mrežama, i sa njima da radi po nalogu koordinatora šta da se lajkuje, gde da se komentarše i koje sadržine da budu.

Ako neko do sada nije shvatio da Aleksandar Vučić i njegovi botovi Srpske napredne stranke apsolutno ništa ne rade, sada bi trebalo da im situacija bude mnogo jasnija.

Ako Aleksandar Vučić i SNS imaju toliko vremena, resursa i energije koje ulažu u pravljenje novih programa za komentarisanje vesti, pitamo se šta bi bilo da se Vučić zaista toliko posveti boljem životu građana?

TPKNEWS Tim

PROČITAJ I

4 Komentari

  1. Da li je neko sem mene provalio da ovde nema ni jednog Gradištanca. Sve su to ljudi, ako možemo tako da nazovemo botove, sa sela. Ljubica Požeženo, Stefan Kumane, Danijela Kumane, Sanja Kumane, Oliver Gradište-Kurjače, Saša Kumane, Nataša-zaboravih koje selo, Branka Kisiljevo, Suzana Desine… E da, Marija i ovaj Nikola su iz Gradišta. Sve u svemu, stanje je kao i u opštini. 99% botova i radnika opštine su sa sela. Ne vredjam seljake, seljaci su pošteni ljudi, ali ovi što guraju u gradove su najgora vrsta ljudi sa sela. Predsednik sa sela, radnici sa sela. Mesta za Gradištance u opštini nema, jer ne donose glasove kao ovi sa sela. Došli divlji i oterali pitome. E moje Veliko Gradište.

    1. Među ovim radnicima i radnicama JP i uprave niko nije stručan. Svi sa lažnim diplomama, počevši od predsednika opštine pa nadalje. Verujem da većina nema ni osnovnu školu regularno završenom. Slika danasnje Srbije u malom.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker