VUČIĆ NAPAO ĆUTU: Ovaj mu poručio da ode u Krepoljin u kockarnicu i javnu kuću kod njegovog prijatelja Safeta

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je izjavu Aleksandra Jovanovića koji je rekao da bi svi trebalo da se udruže protiv režima.

Aleksandar Jovanović Ćuta, Safet Pavlovi i Aleksandar Vučić/Foto: ATAImages/Privatna arhiva/Tanjug

Na Jovanovićev komentar da kad sud “bude došao po njih imaćemo Kolumbiju”, Vučić je pitao novinarku “da li je bio trezan kad je to rekao”. U izjavi za portal Nova.rs, Jovanović je poručio predsedniku da svaki diktator završi kao klovn i da bi Vučić trebao da se spremi za tu ulogu.

– Ako te zanima kako izgleda Kolumbija preporučujem ti da odeš u selo Krepoljin u kockarnicu i javnu kuću tvog predsednika opštine Žagubica Safeta Pavlovića koji lomi kosti svakome ko se usprotivi tvojoj naprednjačkoj politici. Imaš li hrabrosti Aleksandre Vučiću da pogledaš u oči hiljadama gladne dece dok se tvoji kumovi, kvazi premijerke i poslovni partneri i ministri brčkaju u svojim bazenima na Dedinju. Čega ti je malo Aleksandre Vučiću? Srbija kojim se ponosiš davi se u kriminalu i korupciji i nestaje pred tvojim očima. Na kraju, svaki diktator završi kao klovn. Spremi se za tu ulogu. Na redu je poslednji čin ove tragedije koju režiraš – , poručio je Jovanović predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.

Podsetimo, na molbu da prokometariše izjavu Aleksandra Jovanovića Ćute, Vučić je cinično odgovorio novinarki kako nije siguran da li je Jovanović bio trezan kad je davao intervju.

– U koliko ujutru je to govorio? U 8 ili 9 ujutru ili malo kasnije? Da znam da li je bio trezan ili nije… Prvo on mora da nauči da nije sud taj koji vodi istrage i postupke. Ali tako oni državu zamišljaju i ne znaju ko treba da dođe po nekoga. Ništa ne znaju, ali su tako državu zamislili. O tome govore ljudi koji izgleda imaju mnogo znanja o tome za razliku od poštenih ljudi koji prepuštaju profesionalcima da se obračunavaju sa tim zlikovcima. Sad će meni Ćuta ili Aleksić da će oni da se bore protiv trgovaca ili proizvođača opijata i narkotika, a mi tobož smo s njima. Jeste li vi ozbiljni? Je l’ to neka šala? Najgori u Srbiji će onima koji su 10 puta bolji i pošteniji od njih da objašnjavaju kako da se bore protiv trgovaca drogom… Izgleda je bilo od 11 ili 12, ali tad je već kasno za intervjue – , rekao je Vučić.

(Tpknews.com/Nova)

4 Komentari

  1. Bravo za Ćutu u sve koji se bore za drugačiju Srbiju. Za Srbiju bez mafije, ludaka koji je vode, nasilja, lopovluka i korupcije. Za Srbiju gde će se živeti od svog rada i gde se deca neće lečiti porukama. Za Srbiju u kojoj neće biti gladnih, gde se neće ubijati deca a vlast praviti kao da se ništa nije dogodilo, bez ubistva žena, bez raznorazni cenzura i gde će se slobodno misliti svojom glavom i javno i bez straha iznositi svoje mišljenje. Za Srbiju bez Rio TINTA i ostalih lešinara koji hoće da zarad svog bogaćenja ostave Srbiju poput Hirošime i Nagasakija ili Černobilja. E takvu Srbiju hoćemo pa može Vučić da urliče i vredja koliko hoće ali će se narod izboriti i zbaciti jaram koji mu je on stavio. Za slobodnu Srbiju!!!

  2. Zašto svi misle da bi Safet bio gori predsednik Srbije od Vučića? Izaberimo Safeta za srpskog predsednika pa ćete svi videti rezultat!

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker