VELIKO GRADIŠTE: Održano 12. kolo takmičenja u stonom tenisu u Ramu (FOTO)

U selu Ram kod Velikog Gradišta, održano je 12. kolo takmičenja u stonom tenisu između domaćina i takmičara iz Doljašnice, a pobedu je odneo Ram rezultatom 9:2.

Foto: SOVG

Meču je prisustvovao i zamenik predsednika opštine, Slađan Marković, budući da opština ulaže i u ovaj sport pa je u toku formiranje nekoliko novih stonoteniskih klubova u selima opštine Veliko Gradište.

Foto: SOVG

S obzirom da je selo Ram, rodno mesto zamenika predsednika opštine Velikog Gradišta, kao podsticaj razvoju ovog sporta i kluba, opština je ekipi iz Rama nabavila profesionalni sto, a Doljašnici u istoj vrednosti, od 70.000 dinara, oprema za stoni tenis.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker