Počelo uređenje plaže na Srebrnom jezeru

Odeljenje za urbanizam, komunalno-stambene i imovinsko-pravne poslove opštinske uprave Veliko Gradište, počelo je javnu prezentaciju Urbanističkog projekta uređenja plaže na Srebrnom jezeru.

Javna prezentacija organizuje se u trajanju od sedam dana počevši od 11. aprila 2017. godine do 18. aprila 2017. godine, u zgradi Opštine Veliko Gradište, soba br. 11. u prizemlju, svakog radnog dana od 07:00 do 15:00 časova.

Zainteresovani tokom javne prezentacije svoje primedbe i sugestije na predmetni urbanistički projekat mogu u pismenoj formi dostaviti na pisarnicu Opštinske uprave opštine Veliko Gradište, ul. Žitni trg br. 1, najkasnije do 18. aprila 2017. godine do 15:00 časova.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker