DEŽURNA JAVLJA: Kako je požarevačka policija nameštala svojim ženama direktorsku poziciju

U vreme Vladice Tasića kada je bio načelnik OKP u požarevačkoj policiji, krenula je hajka na nekadašnjeg rukovodioca AMD “Pobeda” u Požarevcu, Mišu Uroševića.

PU Požarevac

Pratili su ga i istraživali tada Nenad Pajić sadašnji načelnik OKP i Dragan Kozar, sadašnji šef odeljenja za korupciju. Pisali su mu krivične prijave sa ciljem da ga isprljaju i da se povuče da bi Tasićeva supruga došla na mesto rukovodioca AMD “Pobeda” u Požarevcu.

Naravno, u tome su uspeli da zastraše Uroševića koji je podneo ostavku, ali je bio oslobođen svih optužbi koje su mu pakovali ovi dotični inspektori. Inače, odeljenje za korupciju na čelu sa Draganom Kozarom kao da ne postoji, rezultati nikakvi, a jednom prilikom je Kozar javno izjavio da ne želi da se zamera ni sa kim, jer mu je bolje ovako da prima platu i da ne radi ništa.

Nenad Pajić i Vladica Tasić su u veoma bliskim odnosima, iako je Tasić ražalovan, jer se stare usluge ne zaboravljaju.

Kada se sve sabere i oduzme do sada, Darko Pajkić je jalovi i nezreli načelnik i partijski poslušnik koji misli da postiže rezultate na bagatelnom kriminalu.

(Mile Sova)

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker