GODIŠNJI REMONT: U petak, 30 naselja bez struje!

Zbog redovnog godišnjeg remonta trafo stanica i dalekovoda, u petak, 30. marta 2018. godine, od 08:00 do 15:00 časova bez električne energije ostaće potrošači u sledećim naseljima:

Češljeva Bara, Mrčkovac, Klenje, Dušmanić, Zelenik, Vuković, Srpce, Miljević, LJubinje, Malo Gradište, Pečanica, Doljašnica, Garevo, Desine, Srednjevo, Kamijevo, Carevac, Kruševica, Šuvajić, Tribrode, Rabrovo, Makce, Doljašnica, Garevo, Velika Bresnica, Mala Bresnica, Mišljenovac, Lješnica, Sena i Mustapić, obaveštavaju iz Elektrodistribucije.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker