KAKO IZBEĆI KOLAPS: Kada i gde će danas biti blokiran auto-put?

Predstavnici opozicije su najavili da će protest “Srbija protiv nasilja” biti održan u subotu u 18 sati, a da će u petak popodne biti blokiran auto-put u Beogradu na tri tačke, a u Novom Sadu na jednoj.

Foto: FoNet

Kopredsednik stranke Zajedno i narodni poslanik Nebojša Zelenović izjavio je da će u petak biti organizovana blokada autoputa E-75, piše N1.

U petak će biti posebna blokada autoputa E-75 u Beogradu na tri tačke i u Novom Sadu na jednoj tački, „tako što ćemo imati jednu usporenu vožnju od naplatne rampe Šimanovci i naplatne rampe u Bubanj potoku u drugom smeru“, koje će se susresti kod Sava centra, rekao je Zelenović.

„Protestne vožnje kreću u 16 časova ispred naplatnih rampi, doći ćemo do 17, 17:30 ispred Sava centra i tu ćemo ostati do 20 časova“, rekao je Zelenović.

U petak se održavaju i protesti u Vrbasu, Novom Sadu, Rumi, Vršcu, Majdanpeku, Čačku, Lučanima i Zaječaru.

U Novom Sadu je, kao i u Beogradu, najavljeno da će učesnici protesta zaustaviti saobraćaj na auto-putu. Protest u Novom Sadu počinje u 18 sati na parkingu kod Mega Rode, saopštili su organizatori protesta.

(Tpknews.com/N1)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker