Kompanija “Dunav osiguranje“ i opština Veliko Gradište uručile paketiće deci (FOTO)

Akcija „Dunav osiguranja“ u kojoj je , uoči novogodišnjih i božićnih praznika, socijalno ugroženoj deci i deci bez roditeljskog staranja biti podeljeno 3.300 paketića u preko 90 gradova nastavljena je u Velikom Gradištu.

Predstavnici Kompanije “Dunav osiguranje“, opštine Veliko Gradište i Centra za socijalni rad opština Veliko Gradište i Golubac podelili su pred božićne praznike paketiće deci iz socijalno ugroženih porodica.

Prijem je organizovan u svečanoj sali Skupštine opštine za 18 najugroženijih porodica sa po troje do osmoro dece.

Direktor Glavne filijale “Dunav osiguranja“, Zoran Debeljković, podsetio je da ta kompanija već tri godine sprovodi ovu akciju kako bi deci ulepšali praznike, a dogodine planira da pokloni još veći broj paketića. Ovom prilikom, on je zahvalio opštini Veliko Gradište na partnerstvu u sprovođenju akcije.

Predsednik opštine, Dragan Milić, dodao je da će opština pomagati kada god to bude potrebno uz želje da se u ovoj godini rađa što više dece. Za novogodišnje praznike opština je gradištanskim mališanima podelila preko 500 paketića.

Foto: SOVG

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker