RHMZ: Danas pretežno sunčano i toplo, kiša na jugozapadu, jugu i istoku Srbije

U Srbiji danas pretežno sunčano i toplo, a uz promenljivu oblačnost retka (izolovana) pojava kiše ili pljuska sa grmljavinom očekuje se tek ponegde na jugozapadu, jugu i istoku Srbije, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Ilustracija: Profimedia

Duvaće slab i umeren južni i jugozapadni vetar, koji će tokom dana pojačati na severu Vojvodine, kao i na jugu i jugozapadu Srbije, naročito u planinskim oblastima. Najniža temperatura biće od 12 do 19, a najviša od 26 do 30 stepeni.

Na teritoriji Braničevskog okruga će danas biti pretežno sunčano i toplo. Najniža temperatura biće oko 19, a najviša oko 29 stepeni.

(Tpknews.com/Beta)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker