VUČIĆ SPREMA VELIKU ČISTKU U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Na čelo PU Požarevac dolazi novi načelnik

Prema nezvaničnim saznanjima Insajdera Mileta Sove, nakon samo dve godine od kako je na čelo Policijske uprave Požarevac, postavljen Darko Pajkić, narednih dana dolazi novi načelnik.

PU Požarevac

Naime, po saznanjima Insajdera Mileta Sove, umesto sadašnjeg načelnika Darka Pajkića, na čelo Policijske uprave Požarevac biće postavljen novi načelnik iz Beograda. Ko će na mesto sadašnjeg načelnika Darka Pajkića je poznato našoj redakciji, ali na zahtev pojedinih ljudi iz vrha vlasti nećemo objaviti njegov identitet.

Takođe, po nezvaničnim saznanjima Insajdera Mileta Sove, dolaskom novog načelnika na čelo Policijske uprave Požarevac, po direktivi koju je dobio lično od samog predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića, počeće pripreme za velike čistke, a prvi na udaru biće najveće kriminalne glave u Braničevskom okrugu od političara, prljavih policajaca pa čak i pojedinih ljudi iz pravosuđa.

Inače, kako je rečeno Insajderu Mileti Sovi, razlog smene Darka Pajkića je taj što nije ispunio ono što se od njega očekivalo.

(Insajder Mile Sova)

7 Komentari

 1. Vučić će zavesti red, skloniće kriminalce među političarima, prljave policajce i neke ljude iz pravosuđa??!! Nemojte da se zamajavamo. Sve su to njegovi ljudi od poverenja, članovi SNS, koji su na njegovu preporuku i postavljeni. Pre će skloniti sve poštene ljude, koji misle svojom gravom i ne savijaju kičmu. Darko Pajkić je dobar policajac i pošten čovek i zato će i biti smenjen. Predsednici opštine Kučevo, Golubac i Veliko Gradište, ostaće na toj poziciji, dokle god je Vučić na vlasti. Isto je i sa Safetom u Žagubici.

 2. A da neće možda i da JAVNO izgovori i IME najstrožije cenzurisanog i blokiranog TRANSEVROPSKOG
  (Atlanski okean-Crno more) KORIDORA ŽIVOTA /ZABRANJENOG KORIDORA crlog ovog sada demografski,ekološki,ekonomski,
  socijalno galopirajućom brzinom IzZDIŠUĆEG I IZUMIRUĆEG regiona Istočne Srbije i u svom najvećem i pretežnom delu POGRANIČNOG regiona Republike Srbije 🇷🇸..
  KOJE
  NIKADA I NIGDE
  NE SME
  JAVNO
  DA IZGOVORI
  …😀😀😀
  NOVE info:
  javna i otvorena građanska Facebook grupa
  AUTOPUT ISTOČNE SRBIJE

  1. Tebe su opet pustili iz ludnice. Izgleda da ni lekari više nisu normalni. Savet čitaocima: Izbegavajte svaki kontakt sa Nenadom Čolovićem. Čovek je sumnjivog mentalnog zdravlja. Opsednut je nekim koridorima i bez obzira o kojoj se temi komentariše, on uvek piše o “zabranjenom i cenzurisanom koridoru života”, koji je umislio u svojoj bolesnoj glavi. Dugo ga nije bilo i pomislio sam da je stacioniran na duže vreme, kad evo njega opet.

   1. Deki, molim vas obrazložite šta to nije normalno u izjavi Nenada Čolovića? Kako ne shvatate da je diktator Aleksandar Vučić odustajanjem od izgradnje autoputa Požarevac – Kučevo – Majdanpek – Negotin totalno devastirao ovaj deo Srbije. Što se tiče policije ona radi kako im diktator i njegovi saradnici kažu jer svako protivljenje dovodi do suspenzije ili gubitka posla, čist primer je policajka iz Valjeva koja je suspendovana zbog otkrivanja javnosti da je kum diktatora Aleksandra Vučića izazvao udes u pijanom i drogiranom stanju.

 3. Najveći kriminal je u opštini Kučevo.Sadašnji predsednik opštine Kučevo je bivši robijaš,robijao zbog raznoraznih mahinacija i malverzacija.Lično ga je postavio njegov šef,vladar iz senke,Aco Perišić zvani Milogorac,kriminalac kome je u kriminalnim obračunima bačena bomba na automobil.Postavljen je na mesto sns kordinatora za dijasporu za Braničevski okrug.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker