UŽAS U KOSTOLCU: Brat silovao sestru koja mu je rodila dete

Policija je juče uhapsila Arijetona K.(20) u Kostolcu zbog sumnje da je silovao rođenu sestru L. K.(13) u porodičnom domu! Navodno, on je priveden kada su DNK analize potvrdile da nesrećna devojčica nosi njegovo dete.

foca-18godisnjak-silovao-djevojku-

Prema nezvaničnim informacijama, napasnik je L. K. prvi put seksualno zlostavljao prošle godine, a u međuvremenu je ponovio zločin još jednom kada su njihovi roditelji bili van kuće. Ona je zatrudnela, a njihovi otac i majka su primetili da se nešto čudno dešava sa ćerkom kada je počela da oblači široku odeću. Kada su shvatili da je trudna, odmah su slučaj prijavili policiji.

Kako saznajemo, njihove komšije i poznanici su znali da je Arijeton nasilan momak i da stalno upada u nevolje.

– Znam ga iz viđenja, ali nisam ni slutio da bi mogao da učini nešto tako monstruozno – kaže jedan Kostolčanin koji nije želeo da otkrije identitet. – Čuo sam da sa porodicom živi u lošim materijalnim uslovima, ali bore se da prežive.

Nezvanično, sa ovim slučajem upoznat je i Centar za socijalni rad, a službenici ove ustanove obavili su razgovor sa devojčicom. Arijeton će danas izaći pred tužioca. A slučaj koji je potresao ovu opštinu, epilog će najverovatnije dobiti na sudu.

V.N.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker