HOROR U BEČU: Nožem napala trudnicu vičući da nosi satanu! (VIDEO)

Napad se dogodio u ponedeljak uveče u Beču u ulici Gunterštrase (Guntherstra’e), gde žive obe žene. Tog dana trudnica je pozvala komšinicu na večeru.

napao-trudnicu

Psihički obolela žena (28) napala je trudnu komšinicu (37), jer je umislila da nosi đavola.

U jednom trenutku dvadesetosmogodišnjakinja je iznenada i bez ikakvog razloga zgrabila kuhinjski nož nasrnula na trudnu komšinicu i vičući „Nosiš đavola u sebi”. Šokiranoj i prestravljenoj ženi stavila je nož pod grlo. U jednom momentu trudnica je uspela da odgurne podivljalu gošću i pobegne u hodnik zgrade, gde je zvala upomoć

Stanari zgrade, koje su čuli glasno zapomaganje iz preplašene trudnice, odmah su alarmirali policiju. Pripadnici policije i specijalne jedinice WEGA, koji su ubrzo stigli na lice mesta, zatekli su psihički obolelu ženu koja je još uvek imala nož u ruci.

Ona je tada nasrnula i na policajce, međutim brzo je odustala kada su policajci izvadili službeno oružije. Dvadesetosmogodišnjakinja je zatim uhapšena i smeštena na psihijatriju. Trudnica i beba su na sreću prošle bez povrede.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker