KATARINA PEJAK NASTUPA U BEČU: Koncert u okviru programa "DA JA BUDEM JA"

Mlada muzička zvezda Katarina Pejak nastupa u Beču pod pokroviteljstvom Uprave za dijasporu Ministarstva spoljnih poslova Srbije.

katarina-pejak

Ona će održati dva koncerta u austrijskoj prestonici kao deo programa “Da ja budem ja”.

Prvi koncert je zakazan za 11. novembar u 20.30 sati i biće održan u klubu Rajgen ( Reigen). Drugi nastup ove zanimljive umetnice je 15. novemra u Diplomatskoj akademiji. Katarina je diplomirala na Berkliju (Berklee College of Music, Boston, SAD) na smeru “songwriting”.

Živi i radi u Nešvilu (SAD), gde nastupa solo i sa svojim bendom, učestvuje u projektima drugih muzičara kao klavijaturistkinja, komponuje i predaje. Trenutno je na turneji po Srbiji, regionu i Evropi u okviru kojew će nastupiti i u Beču i promovisati svoj novi singl, sa numerama Hard Money i Honey Eyed Man.

Prvi album je objavila 2010. godine pod nazivom „Parfume&Luck“ na kome je predstavila 5 autorskih pesama. Drugi album je objavljen 2012. pod nazivom „First Hand Stories“ i treći, „živi„ mini album, snimljen u Studiju M u Novom Sadu u produkciji RTV Vojvodine i Radio Novog Sada,pod nazivom „Old, New, Borrowed and Blues“.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker