KORONA NE JENJAVA: U poslednja 24 sata samo u Požarevcu 36 novozaraženih i 10 u Gradištu

Da se situacija sa epidemijom virusa korona menja iz sata u sat svedoči i činjenica da je, prema poslednjem izveštaju Zavoda za javno zdravlje Požarevac, u Braničevskom okrugu, u poslednja 24 sata zabeleženo 60 slučajeva novozaraženih.

Foto: Shutterstock, Pixabay

36 novih slučaja zaraze korona virusom su registrovana u Požarevcu, 10 na području opštine Veliko Gradište, 6 na području opštine Petrovac na Mlavi, 4 na području opštine Golubac, 3 na području opštine Žagubice i jedan na području opštine Kučevo.

Tako da računajući i novoobolele, od početka epidemije na području Braničevskog okruga zaraženo je 1.067 osoba. Od toga, najviše ih je u Požarevcu – 579, i u Petrovcu na Mlavi – 249.

U Velikom Gradištu od početka epidemije zaraženo je 79 osoba, u Kučevu 52, u Žagubici 34, u Žabarima 27, u Golupcu 24 i u Malom Crniću 23.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker