HAOS U PETROVCU NA MLAVI: Uhapšen Beograđanin zbog napada na policajce

Policija u Petrovcu na Mlavi, po nalogu osnovnog javnog tužioca u ovom mestu, uhapsili su A. I. (27) iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti.

Foto: MUP

A. I. se sumnjiči da je juče u Petrovcu na Mlavi, pod dejstvom alkohola, odgurnuo policajce koji su zaustavili „mazdu“ kojom je upravljao dvadesetdvogodišnjak, a u kojoj je on bio suvozač, kao i da je odbio da se alkotestira i pokaže ličnu kartu.

Vozač „mazde“ je, takođe, odbio da se podvrgne alkotestu.

A. I. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu.

Vozaču „mazde“ je određeno zadržavanje od 12 sati i protiv njega je podneta prekršajna prijava.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker