SAOPŠTENJE “DVERI” POŽAREVAC: Traži se smena direktora JKP “Vodovod i kanalizacija”

Srpski pokret Dveri u Požarevcu uputilo je inicijativu u kojoj traže smenu Aleksandra Dimitrijevića sa mesta direktora JKP “Vodovod i kanalizacija.”

Logo

Razlozi traženja smene direktora su, između ostalog, nezakonito dva puta vršilac dužnosti direktora, zatim nepridržavanje rokova za objavljivanje konkursa, protivzakonito delovanje, nepotizam, neznanje, prazna obećanja, nekvalitetan i nesavestan rad, stvaranje loše atmosfere u preduzeću.

U saopštenju navode da je “protivzakonito bio vršilac dužnosti direktora u dva navrata i zbog toga neko mora da snosi odgovornost.

U radnoj biografiji, koju je Dimitrijević priložio pri prijavi na konkurs („Službeni glasnik grada Požarevca“ br.29 od 09.10.2020. godine), nema podatka o prvom vd mandatu, taj deo je Dimitrijević svesno prećutao. Ovim je obmanut i osnivač koji bi morao da reaguje i smeni Dimitrijevića sa mesta direktora JKP „ViK“.”

Celo saopštenje pročitajte OVDE.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker