DOBIO NANOGICU! Topolovčanin osuđen na kućni zatvor zbog pretnji novinarki Jeleni Obućini (VIDEO)

N. P. iz Topolovnika, opština Veliko Gradište, koji je u decembru prošle godine uhapšen zbog pretnji novinarki TV Nove Jeleni Obućini, pred Višim sudom u Beogradu osuđen je na godinu dana kućnog zatvora uz nanogicu.

Foto: Screenshot/Medija centar

U presudi se navodi da se osuđenom izriče mera bezbednosti zabrane približavanja i komunikacije sa oštećenom Jelenom Obućinom, tako što mu se zabranjuje pristup u prostor oko mesta njenog stanovanja na udaljenosti od 200 metara, kao i dalja komunikacija sa njom, u trajanju od jedne godine, računajući od dana pravosnažnosti presude.

Da podsetimo, N. P. je novinarki TV Nove Jeleni Obućini u direktnim porukama na društvenim mrežama zapretio „nabijanjem na kolac i spaljivanjem“.

N.P. je osuđen za krivično delo ugrožavanja sigurnosti, za koje je inače zaprećena kazna zatvora od pet godina.

(Tpknews.com/S.A.)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Sve će to vlast (Vučić) pozlatiti. Biće ovaj Topolovčanin ako ne ministar, onda predsednik opštine Veliko Gradište.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker