POŽAREVAC: Podneta prva krivična prijava zbog proganjanja maloletnice

Policijska uprava Požarevac 6. jula podnela je Osnovnom javnom tužilaštvu krivičnu prijavu protiv N.S. (33) iz okoline Požarevca, zbog krivičnog dela proganjanje.

Foto: Osnovno javno tužilaštvo u Požarevcu

Istog dana, ovo tužilaštvo je podnelo predlog sudiji za prethodni postupak Osnovnog suda u Požarevcu da se osumnjičenom odredi mera zabrane prilaženja, sastajanja ili komuniciranja sa maloletnom oštećenom i posećivanja određenih mesta.

Na ovaj način osumnjičenom će biti zabranjeno da oštećenoj, rođenoj 2000. godine, prilazi da je kontaktira lično, telefonom ili preko društvenih mreža, kao i da mu bude zabranjeno da prilazi kući u kojoj oštećena živi i školi koju maloletna oštećena pohađa.

Navedena mera može trajati najduže do pravnosnažnosti presude, a ukoliko osumnjičeni istu prekrši prema njemu će biti određen pritvor. Protiv osumnjičenog će OJT Požarevac sprovesti dokazne radnje.

TPKNEWS/M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker