ZDRAVSTVENO STANJE STABILNO: Posle dva dana na aparatima, Vučić pušten na kućnu negu

Zdravstveno stanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića je stabilno i pušten je kući posle lečenja na Vojno medicinskoj akadimiji (VMA), javila je jutros Radio televizija Srbije.

Foto: Beta/Tanjug

Vučić je u petak hitno primljen na VMA zbog kardio vaskularnih problema.

Savetnica Aleksandra Vučića progovorila o njegovom zdravstvenom stanju.

– Bio je jako težak vikend. U petak je njegovo stanje bilo jako loše. Toliko je bilo loše da je sam tražio da ga odvedu kod doktora, čovek koji nikada ne priznaje bolest, pod temperaturom smo trčali sa njim po belom svetu. Tražio je da ga odvezu na VMA. Jutros smo saznali rezultate, proveo je 2 dana na aparatima. Danas je malo bolje, moraće da uzima terapiju koja mu je prepisana. Nadam se da ćemo nekako prevazići ovo sve – rekla je Suzana Vasiljević, medijska savetnica predsednika Vučiča u emisiji Hit tvit.

Vučić je prethodno najavio da se danas vraća radnim obavezama?

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker