Pokrenuta peticija da ubica iz Požarevca bude osuđen na doživotnu robiju

Drugovi studenta iz Čačka Miloša Mileusnića, kojeg je, kako se sumnja, zverski ubio Neđeljko Đurović iz Požarevca, pokrenuli su peticiju kojom traže da ubica bude osuđen na doživotnu kaznu zatvora.

Ubica Neđeljko Đurović/Foto: Privatna arhiva

Oni su inicijativu pokrenuli na web sajtu peticije24.com. U tekstu koji prati peticiju se navodi:

– Stravično ubistvo studenta Miloša Mileusnića dogodilo se 27. januara 2019. godine u Ulici Dimitrija Tucovića 20 A, ispred ulaza zgrade u kojoj je stanovao. Motiv ovog svirepog ubistva je bizaran i potresao je celu Srbiju. Neđeljko Đurovic, ubica, je izašao na ulice Beograda sa namerom da izvrši krvavi pir i oduzme nečiji zivot. Miloš Mileusnić je bio prva osoba na ulici na koju je ubica naišao i izgubio je život bez ikakvog povoda. Ubica i Miloš se pre ovog brutalnog događaja nisu poznavali, niti ikada sreli. Taj prvi i poslednji susret je bio tragičan za našeg drugara Miloša. Ovaj stravičan događaj ne sme ostati nezapamćen i zato apelujemo na sve ljude zdravog razuma da potpišu peticiju kako bi ubica dobio drakonsku kaznu, a svaki potencijalni slučaj ovakvog tipa bio sprečen –, napisano je u tekstu koji prati peticiju.

(tpknews.com/morava.info)Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close