ZORANA MIHAJLOVIĆ DEMANTUJE: “Taj film nećete da gledate u Srbiji”, nema tolerancije na auto-putevima do 150 km/h!

Ministarka saobraćaja Zorana Mihajlović kaže da se neće tolerisati vožnja na auto-putevima do 150 kilometara na čas.

Prema njenim rečima, kaznu će platiti svako ko bude vozio brže od 130 kilometara na čas.

Komentarišući najavu direktora Puteva Srbije Zorana Drobnjaka da će policija uskoro tolerisati vožnju na auto-putevima do 150 kilometra na sat, Mihajlović je rekla da “taj film nećemo da gledamo u Srbiji”.

“Možete vi da vozite koliko želite, ali platićete kaznu ako vozite brže od 130 km na sat. Nemam ništa protiv da MUP kao predlagač Zakona o bezbednosti saobraćaja proceni i razmisli o povećanju maksimalne brzine na autoputu, mada u Evropi ne postoji ograničenje od 150 kilometara na sat. Ali bilo kakva tolerancija za bezbednosti, taj film u Srbiji nećemo gledati, izjavila je Mihajlovićeva, preneto je iz njenog kabineta.

(Tpknews.com/Beta)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker