VELIKA ZAPLENA PETROVAČKE POLICIJE: Skrivao nelegalno oružje u porodičnoj kući u Rašancu!

D.J. (67) iz Rašanca, stavlja se na teret da je 23. novembra prošle godine neovlašćeno držao veću količinu vatrenog oružja, konvertibilnog oružja, delove oružja, municiju i eksplozivne materije.

Više javno tužilaštvo u Požarevcu

Više javno tužilaštvo u Požarevcu je nakon sprovedene istrage podiglo optužnicu protiv okrivljenog D.J. (67) iz Rašanca, opština Petrovac na Mlavi, zbog opravdane sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

Optužnicom je okrivljenom stavljeno na teret da je 23. novembra 2018. godine neovlašćeno držao veću količinu vatrenog oružja, konvertibilnog oružja, delove oružja, municiju i eksplozivne materije, na spratu svoje porodične kuće, u selu Rašancu bb, opština Petrovac na Mlavi.

Nađeno oružje i municiju, koji su se nalazili na spratu porodične kuće osumnjičenog, zaplenjeni su od strane policije.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker