NOVI UŽAS U PETROVCU NA MLAVI: Muškarac iz Šetonja izboden nožem ispred suda (VIDEO)

Policija je u Petrovcu na Mlavi uhapsila Marka Brankovića (30) iz Velikog Laola, zbog postojanja osnove sumnje da je izvršio krivična dela teška telesna povreda i ometanje ovlašćenog službenog lica u vrešenju službene dužnosti.

Screenshot youtube

Sumnja se da je on u nedelju oko 2:30 časova, ispred suda u Petrovcu na Mlavi nožem zadao četri ubodne rane muškarcu iz Šetonja Darku S. (31) nakon čega je brzom i efikasnom akcijom policije pronađen i uhapšen. On se još i tereti da je prilikom hapšenja odgurnuo i pokušao da udari policajca.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Petrovcu na Mlavi.

(Tpknews.com/PT INFO)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker