KORISTITI ALTERNATIVNE PRAVCE: Zbog asfaltiranja zatvaraju se ulice u Pečanici i Ljubinju

Zbog izvođenja radova od 15. do 18. novembra na presvlačenju asfaltnog zastora zatvaraju se ulice u Pečanici i Ljubinju.

Povodom izvođenja radova na presvlačenju asfaltnog zastora u ulici Maršala Tita na glavnom ulazu u selo Pečanica, 15. i 16. novembra biće zatvorena za saobraćaj ulica Maršala Tita od državnog puta br. 375 (Beranje–Srednjevo), odnosno glavnog ulaza u selo Pečanica do broja 50 Maršala Tita.

Za ulaz i izlaz iz sela koristiti alternativni ulaz u selo sa državnog puta br. 375, preko makadamskog puta ka ulici Lole Ribara.

Povodom izvođenja radova na presvlačenju asfaltnog zastora u ulici Dragoslava Milovanovića u selu Ljubinje, 17. i 18. novembra biće zatvorena za saobraćaj ulica Dragoslava Milovanovića od državnog puta br. 375 (Beranje–Srednjevo), odnosno glavnog ulaza u selo Ljubinje do ulice Svetosavske u Ljubinju.

Za ulaz i izlaz iz sela koristiti alternativni ulaz u selo sa državnog puta br. 375, preko makadskog puta ka ulici Borisa Kidriča.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker