ŽAGUBICA: Počelo uređenje školskog dvorišta u naselju Sige

Počeli radovi na izgradnji tribina na školskom igralištu u naselju Sige kod Žagubice.

Foto: Screenshot

Građevinski radovi na teritoriji opštine Žagubica, po sada već ustaljenoj praksi, ravnomerno su zastupljeni po svim naseljima i odvijaju se nesmanjenim tempom kako bi svim žiteljima, od najmlađih do najstarijih, bila ulepšana svakodnevica i olakšano finkcionisanje, bilo da su u pitanju putna infrastruktura, kulturna dešavanja ili boravak i rad u odgovarajućim institucijama.

Izvođači su trenutno angažovani na uređenju školskog dvorišta u naselju Sige. Ovo nisu i jedini radovi u naselju Sige i školi ovog mesta. U narednom periodu u planu je i sanacija kompletne škole po projektu Kancelarije za javna ulaganja.

Pored jednog od najlepše uređenih centara u opštini Žagubica, selo Sige će se vrlo brzo priključiti i listi naselja sa renoviranim Domovima kulture. Takođe, pored naselja Sige, kompletno rekonstruisan Dom kulture dobiće i naselje Laznica, a radovi počinju ovih dana.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker