NAKON DVE DECENIJE: Opština Malo Crniće dobila zdravu i bezbednu pijaću vodu

Nakon 20 godina, u ponedeljak 22. januara, na vodoizvorištu u Malom Crniću pušteno je u rad filtersko postrojenje.

Ukupna vrednost ovog projekta je nešto manje od 26,5 miliona dinara. A, ova investicija je završena zahvaljujući donatorima Johnu i Cathy Svendsen, koji su donirali oko 18.6 miliona dinara, i crkvi Isusa Hrista.

– Nizom analiza utvrđeno je da je na samom vodoizvorištu voda ispravna za piće.Time je rešen dvodecenijski problem, a građani Malog Crnića, Velikog Crnića i Salakovca konačno mogu da predahnu – kazao je Mališa Antonijević, predsednik opštine Malo Crniće.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker