PLATE DO 90.000 DINARA: Procureo spisak SNS botova iz Petrovca na Mlavi

Nagrada za dobro obavljen posao svakako nisu sendviči, botovi se vode kao da rade marketinško-referentski posao u raznim javnim upravama i njihove plate kreću se od 45.000 do 90.000 dinara.

Specifična vrsta ljudi, a zanimanje koje je procvetalo poslednjih godina ranije nije postojalo. Oni su vojnici svoje partije, a odlikuje ih beskičmenjaštvo.

Kao prvi bot mogao bi se uzeti sadašnji ministar policije Nebojša Stefanović, jer svi se sećamo kako se telefonski javljao u emisiju „Utisak nedelje“ predstavljajući se kao Nebojša iz Beograda i hvalio Aleksandra Vučića.

Ova vojska ljudi bez stava učiniće sve kako im zapovede. A zapovesti ima mnogo.

Da pređemo mi na ono što ljude najviše zanima, zar ne?

Ko su botovi u Petrovcu? Šta rade? Da li su zaposleni u državnim firmama?

Šef botova u Petrovcu je Ivan Sokolović. Trenutno direktor Direkcije omladine i sporta u Petrovcu, a bio zaposlen i na mestu direktora Sportskog centra Dragutin Tomašević. Završio fakultet u Leposaviću koji je deo Prištinskog univerziteta. Da ne ulazimo u to kakvi se fakulteti danas završavaju, svi su već upoznati sa školovanjem po kojekakvim mestima, a posebno na fakultetima sa Kosova.

Ivan Sokolović/Foto: Facebook

Druga na listi iz Petrovca je kuma predsednika opštine i njegova lična sekretarica Marijana Ranković. Ne znamo da li je završila nekakav fakultet i šta ju je kvalifikovalo za mesto u opštini, ali na njihovom spisku botova je i ona.

Marijana Ranković/Foto: Facebook

Nastavimo dalje sa imenima sa liste iz softvera koji koristi SNS, a do koje smo došli u posed.

Kao jedna od najaktivnijih članica, ističe se Ana Stanojlović. Na listi koju posedujemo, vidi se da je u tom trenutku sakupila najviše bodova kako ih oni nazivaju. Prema našim saznanjima, Ana je zaposlena u KPC Petrovac, ali je nepoznato na kom mestu.

Ana Stanojlović/Foto: Facebook

Na listi je i Branko Jovanović. Ne znamo da li je Branko za svoje usluge botovanja i nagrađen trenutnim mestom u opštini, a po našem izvoru obećano mu je mesto ekonomiste u bolnici u Petrovcu.

Branko Jovanović/Foto: Facebook

Na listi botova je i Nikola Ristić, sin zamenika predsednika opštine. Nepoznat je status mlađeg Ristića, ali se kao bot ističe.

Nikola Ristić/Foto: Facebook

Jedna zanimljivost je prvi bračni par Grujin, Ivan i Marina. Ivanu na društvenoj mreži Fejsbuk stoji da je zaposlen u školi u Šetonju kao profesor. Da ne ulazimo u to da li bi neko voleo da mu nekakav bot podučava decu.

Grujin Ivan i Marina/Foto: Facebook

Na listi je i Miloš Janković. Poslušan član partije, redovan u svim autobusima koji iz Petrovca idu u druge gradove kao podrška. Ujedno i bot.

Miloš Janković/Foto: Facebook

Drugi bračni par na listi, par Životić. Milan i Jelena Životić iz Velikog Popovca. Jedni od aktivnijih na društvenim mrežama po deljenju i hvaljenju vladajuće koalicije u lokalu i u državi.

Milan i Jelena Životić/Foto: Facebook

Biljana Trailović prema našim saznanjima zaposlena u sudu u parničnoj pisarnici i veoma aktivan član botovske ekipe.

Još jedan zaposleni u opštini, trenutno radi na poslovima odštete od poplava je Dušan Milanović. Fin dečko, nažalost zalutao na ovu listu, ali je tu gde jeste.

Dušan Milanović/Foto: Facebook

Jedan od momaka koji se verovatno nije snašao, a i najmanje izvukao korist od stranke sa ove liste je Dragan Mijatović. Zaposlen u sudu u Petrovcu. U početku veliki borac i zagovornik Aleksandra Vučiča, tek poneki put na društvenoj mreži podeli neku vest vezanu za stranku SNS na lokalu.

Dragan Mijatović/Foto: Facebook

Ovo je početak. Nastavićemo i dalje da pišemo o botovima čija smo imena i liste dobili. Na njima je još mnogo zaposlenih u opštinskoj upravi i preduzećima koja su usko povezana sa opštinom Petrovac. Još mnogo je imena u igri, imajte strpljenja, moramo srediti razne spiskove koje dobijamo od bivših članova partije i ljudi koji su nezadovoljni funkcionisanjem i trenutnim stanjem u njihovoj stranci.

(Petrovacinfo.rs)

PROČITAJ I

2 Komentari

  1. FORTRES je sajt na koji samo sa šifrom koji dobije bot može da udje gde na svaki komentar, podeljenu vest ili šta god im zadaju šefovi “internet timova” odrade dobijaju bodove. Zoran Mijajlović je u Velikom Gradištu bio najjači bot i svrstavao se u 5 najjačih botova u Srbiji. “Internet tim” kako oni to zovu, u prevodu botovi, šef tog tima do skoro je bio Dragan Bugarinović Buga, koji je za uzvrat dobio radno mesto, doduše na groblju, ali ga je dobio zahvaljujući brzim prstima i dosadnim poslom koji mu je pružao dosta vremena da za vreme radnog vremena odradjuje poslove za stranku, tj. posao bota, gde hvali svog predsednika u komentarima na vestima, gde je pljuvao opoziciju, gde je obaveštavao ostale botove da hitno udju na FORTRES i odrade zadati zadatak… Na spisku botova u Velikom Gradištu su se nalazili današnja direktorka JKP Dunav Ljubica, Dragan Ungurjanović, Ljupka Stević vd. direktor kulturnog centra, rošavi Stefan Stević iz Kumana koji je i najviše profitirao od botovske pozicije, zapošljen na osnovu bodova na lepom meatu u opštini sa odloličnom platom od 40.000 mesečno, svi odbornici koji su znali da barataju sa kompjuterom, Oliver Stojanović, uvlaka ljigava Vladimir Štrbac… Mogao bih da nabrojim još 10ak imena, ali toliko za sada.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker