MRTAV PIJAN SE ZAKUCAO U “BMW” U POŽAREVCU: Policija došla na uviđaj, pa mu u kolima pronašla drogu

Protiv muškarca (31) iz Malog Crnića biće podneta krivična prijava zbog sumnje da je izvršio krivično delo ugrožavanje javnog saobraćaja.

Foto: Ilustracija/ST/N.M.

On se sumnjiči da je prošle noći u Požarevcu, upravljajući automobilom “folksvagen” sa 1,87 promila alkohola u organizmu, izgubio kontrolu nad vozilom i udario u “bmv” kojim je upravljao mladić (27), koji je u toj saobraćajnoj nezgodi zadobio lake telesne povrede.

Policija je u vratima “folksvagena” pronašla dva paketića sa oko 9,7 grama materije za koju se sumnja da je marihuana, a kod vozača još paketić sa manjom količinom kokaina, pa će protiv njega po nalogu nadležnog tužilaštva biti podneta i krivična prijava za krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.

Tridesetjednogodišnji vozač je zadržan i protiv njega je podneta odgovarajuća prekršajna prijava po Zakonu o bezbednosti saobraćaja.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker