MALOLETNI SRBIN UHAPŠEN U ŠVAJCARSKOJ: Preteći nožem opljačkao radnicu pumpe

Maloletni (13) razbojnik iz Srbije uhapšen u Švajcarskoj zbog sumnje da je opljačkao radnicu (21) benzinske pumpe u Sant Galenu u Švajcarskoj.

Screenshot

Kako navode loklani mediji pljačka benzinske pumpe dogodila se u subotu uveče u Vilu, u kantonu Sent Galen.

– Maloletnik je kako se sumnja čekao da se završi radno vreme pumpe, te je radnicu koja je zatvarala lokal sačekao da izađe napolje. U tom trenutku joj je prišao i preteći nožem od nje tražio da mu preda pazar. Devojka je pokušala da pobegne, ali nažalost nije uspela. Razbojnik je od nje uzeo nekoliko hiljada franaka – piše švajcarski portal.

Pošto je uzeo novac maloletni razbojnik je pobegao, a radnica je ostala srećom nepovređena.

– Ona je odmah pljačku prijavila policiji. Nakon što je pljačka prijavljena, kantonalna policija Sangallesa započela je potragu sa nekoliko patrola. U centru Vila zaustavljen je mladić koji je odgovarao opisu počinioca. Reč je o maloletniku koji je državljanin Srbije – naveo je lokalni mediji.

Tačne okolnosti i pozadinu zločina ispituju sangalski istražitelji, po nalogu nadležnog tužioca za maloletnike.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker