NOVI DETALJI POGIBIJE MILOŠA KOVAČEVIĆA: Pomoćnik ministra se pre smrti potukao u kafani u Požarevcu! (VIDEO)

Miloš Kovačević, vršilac dužnosti pomoćnika ministra za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, poginuo je u noći između petka i subote u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u mestu Ljubičevo kod Požarevca, a na video snimku koji se pojavio, neposredno pre smrti se potukao u kafani “Zmaj od Noćaja” u Požarevcu!

Screenshot

Naime, na pomenutom video snimku vidi se da je Kovačević ušao u konflikt sa korpulentnim muškarcem, koji je kidisao na njega. Krenuo je na v. d. pomoćnika ministra, gurao ga je, nekoliko puta ga i udario, a Kovačević se konstantno povlačio.

Bilo je tu dobacivanja, a Kovačevića je sa mesta sukoba, pokušavajući da smiri situaciju, udaljavao i gradonačelnik Požarevca Saša Pavlović, što se može videti na samom snimku.

– Gosti su ga snimili dok se tukao sa dvojicom pripitih muškaraca ispred kafane “Zmaj od Noćaja”. Na snimku se vide i čelnici grada Požarevca, a među njima i gradonačelnik Saša Pavlović, koji je pokušavao da smiri situaciju. Zamenik ministra Kovačević je posle ovog incidenta poginuo sa svojim vozačem na povratku za Beograd na ljubičevskoj petlji. Prema nezvaničnim saznanjima ljudi koji su bili u kafani “Zmaj od Noćaja” svađa je izbila zbog para, ali detalji još nisu poznati. Navodno je jedan automobil jurio “pežo 508” u kojem je Kovačević bio suvozač. Utvrđuje se da li je vozač zbog toga izgubio kontrolu i prešao u kontra smer ili je možda bio pod dejstvom alkohola – navodi naš izvor iz Požarevca.

Podsetimo, udes se dogodio u noći između petka i subote, oko 1:30 sati, u mestu Ljubičevo kod Požarevca kada se „pežo 508“ kretao saobraćajnom trakom u kontra smeru, i tom prilikom je došlo do čeonog sudara sa kamionom marke “MAN” koji se kretao od Male Krsne prema Požarevcu.

Od siline udarca automobil je odbačen van kolovoza na ostrvo ispred benzinske stanice, a teretnjak je sleteo u kanal pored puta.

(Tpknews.com/I.M.S.)

5 Komentari

      1. Molim vas Danko ni ne pretenduje niko da bude duḫovit! Mada ne znam na kojeg Mila mislite – Mila Sovuljaga, koji je napisao članak, ili na Mila iz Dragovca? Sve u svemu, ne iritiraju me pijane budale bahate u vožnji po drumovima koji ubijaju sebe i druge. Doduše i nadrogirani. Jer, ako se vama to sviđa, kako sam shvatio iz ranijih vaših komentara imate potomstvo, pa se ponosite svojim sinom kada se tuče po drumskim mehanama, i zatim ludira drumovima za volanom. Meni je to odvratno, a rezultat su moji komentari u vidu “crnog humora”. Ako očekujete da ću takvim debilima još i aplaudirati – varate se!!

  1. Sto ne pisete kako je Mondis vredjao zajedno sa pomocnikom ministra narod nazivajuci ih govnima? Sto ne pisete kako su zajedno vredjali policajce da idu na Kosovo a ne u kafane i da mogu da im popuse? Sto se plasite da objavite celu istinu?

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker