KVAR NA DALEKOVODU: Sinoć, 55000 korisnika Braničevskog okruga ostalo bez struje!

Nadležni se oglasili povodom sinoćnjeg iznenadnog nestanka električne energije u celom Požarevcu, i opštinama Petrovac na Mlavi i Malo Crniće.

Foto: Facebook / Boom93

Zbog kvara na 110 kV dalekovodima koji su u vlasništvu JP ‘’Elektromreže Srbije’’ juče je došlo do nestanka napajanja trafo stanica 110/35 kV Požarevac i Petrovac koje napajaju Grad Požarevac i Opštine Petrovac na Mlavi i Malo Crniće.

Prilikom ovog ispada, bez električne energije ostalo je oko 55000 korisnika DEES.  Posle otklanjanja kvarova na dalekovodima u prenosnom sistemu JP ‘’Elektromreže Srbije’’ normalizovano je napajanje i u trafostanicama “EPS Distribucije” i korisnici su dobili električnu energiju, navode iz informativne službe grada.

TPKNEWS/M.L.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker