VATROGASCI NEMOĆNI: Izgorela montažna kuća u Petrovcu na Mlavi (FOTO)

U nedelju 01. oktobra oko 14:00 časova izbio je požar u porodičnoj kući M.R. kod sportske hale u Petrovcu na Mlavi.

Foto: RTV Braničevo

Nakon prijave komšija da se zapalila kuća vatrogasci su ubrzo došli sa dva vozila na lice mesta, ali pošto je kuća bila montažnog tipa zbog materijala od koga je izgrađena, vatrogasci nisu mogli da spreče da ona ne izgori, već su samo uspeli da spreče širenje požara na okolne kuće.

Foto: RTV Braničevo

Kako smo saznali, vlasnici izgorele kuće su na privremenom radu u inostranstvu, tako da na svu sreću u momentu izbijanja požara u njoj se niko nije nalazio. Zvaničnih informacija o uzrocima požara još uvek nema.

Foto: RTV Braničevo

Kako nam je rečeno, pretpostavlja se da je požar izazvalo paljenje suve trave u blizini kuće, koje je vetar koji je juče celog dana duvao u Petrovcu na Mlavi uzrokovalo širenje vatre, koja je zahvatila porodičnou kuću M.R.

Foto: RTV Braničevo

Daljom istragom bi trebalo da se utvrde detalji oko izbijanja požara i eventualnu krivicu i visinu nastale štete.

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker