IZAZVAO SAOBRAĆAJKU U SMEDEREVU: Policija zatražila da mu urade droga-test on odbio!

Policija u Smederevu otkrila je, prilikom kontrole saobraćaja, šestoricu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola, jednog koji je odbio da se podvrgne testu na psihoaktivne supstance i jednog koji je vozio bez vozačke dozvole.

Kontrola

U saopštenju Policijske uprave Smederevo navodi se da su saobraćajne patrole zadržale vozača “mazde” (39) koji je izazvao saobraćajnu nezgodu, a potom odbio da se testira na narkotike, vozača (40) “renoa” sa 2,23 promila alkohola, vozača (34) “dačije” i vozača (25) “mercedesa” sa po 1,6 promila alkohola, kao i vozača (36) “fijata” koji je vozio sa 1,68 promila alkohola u organizmu.

Na području Smedereva iz saobraćaja su isključeni i vozač (63) džipa “folksvagen” sa 1,83 promila alkohola i vozač (44) “pežoa” koji je upravljao automobilom bez vozačke dozvole.

Kako se navodi saobraćajni policajci u Velikoj Plani zaustavili su vozača (34) automobila “tojota” sa 1,42 promila alkohola u organizmu i njemu je određeno zadržavanje.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker