U Petrovcu na Mlavi izabrano rukovodstvo Vlaške stranke „Most“

U petrovačkom Centru za kulturu održana je osnivačka skupština Vlaške stranke „Most“ na kojoj je izabrano stranačko rukovodstvo, predsedništvo od 15 članova i glavni odbor koji broji 35 članova.

Za predsednika stranke sa mandatom od četiri godine, jednoglasno je izabran Slobodan Perić iz Manastirice, za zamenika Saša Firović, za predsednika Skupštine Goran Kostić, a za predsednika Izvršnog odbora Miki Janošević. Predsednik Okružnog odbora za braničevski i pomoravski okrug jeZoran Đorđević iz Manastirice, a za borski i zaječarski Miodrag Kokoleć iz Bora. Za generalnog sekretara stranke izabrana je Snežana Milošević iz Požarevca.

Stranka pokriva istočnu Srbiju sa 28 opštinskih i gradskih odbora.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close