IDEMO VESELO! Gradištanski naprednjaci proslavili ostavku predsednika opštine Dragana Milića

Opštinski odbor SNS Veliko Gradište veselo je proslavio ostavku predsednika opštine Dragana Milića i izlazak na vanredne lokalne izbore.

Screenshot/Facebook

Samo dan posle ostavke predsednika Opštine, predsednik opštinskog odbora SNS Veliko Gradište Vladimir Štrbac organizova je žurku za ugledne lokalne članove SNS-a na brodu kod Ljube Ulje uz svirku uživo, naravno, jelo i piće o trošku građana opštine.

Da li se to dosadašnji predsednik Dragan Milić sprema konačno za penziju i ostavlja svoje mesto godinama spremanom nasledniku Štrbcu ili je nešto drugo u pitanju videćemo narednim danima.

Inače, dok predsednik Vučić reklamira i servira grđanima jeftin parizer njegovi fukcioneri u Velikom Gradištu se bahate i slave na Srebrnom Jezeru uz razna ekskluzivna jela, pića, tompuse i naravno, uz neizbežnu svirku uživo.

(Mile Sova)

PROČITAJ I

2 Komentari

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker