KAMIONDŽIJA IZ SRBIJE IZAZVAO NESREĆU U HRVATSKOJ: Pukla guma, prešao u suprotnu traku i pokosio putnički auto (FOTO)

Kamiondžija iz Srbije (27) izazvao je saobraćajnu nesreću juče oko 17:15 časova u blizini Slavonskog Broda u Hrvatskoj, u kojoj su dve osobe teško povređene.

Foto: Facebook

Nakon obavljenog uviđaja, piše Jutarnji.hr, utvrđeno je da se 27-godišnji vozač kamiona kretao autoputem A3 od zapada ka istoku, dok je suprotnom kolovoznom trakom 53-godišnji državljanin Hrtvarske vozio putnički automobil u kom je bila i 30-godišnja saputnica.

Tokom vožnje, došlo je do pucanja prednje gume na teretnom vozilu usled čega je ono krenulo da se zanosi. Udarilo je i probilo zaštitnu ogradu a zatim i prešao u suprotnu traku gde je udario u putnički auto.

U nesreći su povređeni muškarac (53) i žena (30) iz putničkog automobila i oni su prevezeni u Opštu bolnicu “Dr Josip Benčević” u Slavonskom Brdou gde su zadržani na lečenju.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close