HAOS U LJUBLJANI: Policija vodenim topovima na protivnike korone! (VIDEO)

U Ljubljani, gde građani protestuju zbog novih mera vlade protiv korone, policija je vodenim topovima pokušala da rastera demonstrante, a oni su ih zasuli kamenicama i pirotehničkim sredstvima, piše portal 24ur.com.

Screenshot

Nekoliko desetina demonstranata okupilo se u znak protesta zbog mera vlade, jer veruju da je pandemija korona virusa deo “svetske zavere”, a da su oni “ratnici svetlosti” i žele da obelodane sve te laži.

Predstavnici organizatora protesta koji je, inače, zakazan za petak već su se ogradili od učesnika današnjih okupljanja.

Centar Ljubljane nadleću helikopteri, piše portal 24sata.

(Tpknews.com/Tanjug)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker