BEZ MASKE NI U BAŠTI, KAZNE SLEDE, KAŽE KON: OK, a ova 3 musketara Kone? Ništa, a?

Član Kriznog štaba i epidemiolog Predrag Kon rekao je u emisiji “Osvrt” na B92 da zaštitne maske treba da se nose i u baštama kafića kada se ne konzumira hrana i piće. Dr Kon je rekao da bi to trebalo pojasniti ljudima i kritikovao čestu pojavu da se preporuke shvataju kao neobavezne.

Screenshot/Instagram/ buducnostsrbijeav

“O tome mora da se priča, ali mora da bude jasno ljudima. Mi smo još jednu stvar naučili, kada kažemo da je nešto preporučeno kao da im je rečeno da ne treba da se koristi, ovo je obaveza”, rekao je Kon i dodao: “Neka se niko ne iznenadi ako mu u bašti priđe komunalni milicajac i kazni”.

Prošle nedelje je predsedik uživao sa društvom u bašti restorana ali prema rečima dr Kona, bez maske neće moći da se sedi u bašti. Dozvoljeno je skinuti je samo dok konzumirate hranu i piće.

Pa dobro doktor Kone, da li je komunalni milicajac prišao i kaznio ova tri musketara?

Jedan komentar

  1. Još jedan primer u nizu, bahatosti, nepoštovanja, poniženja svih nas ,,normalnih,, dali ima kraja ludilu, slobinih 10 -tak godine ludila je dečja igra u odnosu na ovaj najmračniji period naprednih idiota.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker