ODLUKA ŠTABA: Od dans zatvorene sve zelene pijace u Požarevcu

U subotu uveče Štab za vanredne situacije Grada Požarevca izdao je saopštenje u kojem se navodi da, na osnovu preporuke Vlade Republike Srbije, sve pijace na otvorenom i zatvorenom prostoru prestaju sa radom.

Screenshot

– Za sprovođenje odluke zaduženo je JKP „Komunalne službe“. Naredba stupa na snagu odmah – navedeno je u saopštenju.

To znači da građani više neće moći da se snabdevaju na zelenim pijacama u ulicama Moše Pijade i Šumadijskoj i na Pionirskom trgu. Na ovim pijacama već danima su mnoge tezge prazne, jer ih drže ljudi stariji od 65 godina.

Od danas, umesto na pijacama, Požarevljani će samo u prodavnicama moći da kupuju voće, povrće, ribu, sir i jaja.

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker