KO SE TO UPLAŠIO? “Vučićev režim blokira građane da dođu na skup za odbranu KiM” (VIDEO)

Državotvorna opozicija koju čine Novi DSS, POKS, Zavetnici i Dveri najoštrije osuđuju sramni pokušaj režima SNS-a i SPS-a da spreči građane Srbije da večeras dođu na nacionalno okupljanje za odbranu Kosova i Metohije – Srbija pamti, brani, ne da – stoji u saopštenju NDSS.

Foto: Privatna arhiva

Dalje u saopštenju se navodi da je Vučićev režim sprečio pristalice državotovorne opozicije da iz više od trideset gradova krenu ka prestonici.

– Zaustavljeni su autobusi iz Zrenjanina, Kragujevca, Novog Sada, Šapca, Kraljeva, Zaječara, Kruševca, Lebana, Leskovca, Vranja, Užica, itd. Zaustavljaju se autobusi, iako tehnički ispravvni, raskidaju se ugovori a vozila se šalju na vanredne tehničke preglede.

Vlast ovim pokazuje koliko se uplašila opravdanog gneva naroda.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da Милош Јовановић (@milosnovidss)

Državotvorna opozicija ističe da je pokušaj zastrašivanja koje nad sopstvenim narodom sprovodi odlazeći režim Aleksandra Vučića neće proći. Kao što neće proći ni prihvatanje kapitalulacije koju donosi francusko-nemački plan – stoji u saopštenju NDSS.

(Tpknews.com/Agencije)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker