BEZ PANIKE I STRAHA: Vanredno saopštenje za građane, pripadnike vojske i policije povodom dešavanja koja počinju u subotu

Sindikat Zaposlenih Policije apeluje na građane, da povodom dešavanja na globalnom nivou, koja će početi od 24. septembra 2022. godine, da ne paniče i da ne budu u strahu.

Logo

Kako se navodi u saopštenju Sindikata Zaposlenih Policije povodom dešavanja koja bi trebala na globalnom nivou početi od 24. septembra 2022. godine, apeluje se na građane da ne budu u strahu i panici jer, kako smatraju, na kraju će se sve završiti dobro.

Dalje navode, da svako treba da prođe kroz ovaj period, posebno oni koji nisu shvatili šta je istina i zašto su verovali masmedijima i političarima. Kako navode, ovo se ne odnosi samo na Srbiju već na sve zemlje.

U saopštenju, Sindikat Zaposlenih Policije, posebnu molbu uputili su pripadnicima vojske da budu u svojim kasarnama, a pripadnici policije da budu u blizini važnijih objekata, zbog sprovođenja aktivnosti.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker