VREME DANAS PROMENLJIVO OBLAČNO: Pre podne ponegde sa kišom, po podne mogući pljuskovi sa grmljavinom

U Srbiji će danas biti promenljivo oblačno i sveže, ujutro i pre podne ponegde sa kišom, a posle podne mogući su kratkotrajni pljuskovi i grmljavina, saopštio je RHMZ.

Foto: Ilustracija

Vetar će biti uglavnom slab zapadni i severozapadni. Jutarnja temperatura kretaće se od 13 do 16, najviša dnevna od 20 do 24 stepena.

U Braničevskom okrugu će biti promenljivo oblačno i sveže, ujutro i pre podne sa kišom, posle podne sa kratkotrajnim pljuskovima i grmljavinom. Vetar će biti uglavnom slab zapadni i severozapadni. Jutarnja temperatura biće oko 15, a najviša dnevna oko 23 stepena.

Pobolјšanje biometeoroloških prilika doprineće smanjenju tegoba kod većine hronično obolelih i osetlјivih osoba. Oprez se savetuje srčanim bolesnicima. Kod meteoropata su mogući glavobolјa i promenlјivo raspoloženje.

(Tpknews.com/Beta)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker