VANJA PETROVIĆ: “Uredićemo Kostolac, voda će biti tehnički ispravna, ukinućemo stranačko zapošljavanje”

Prva na odborničkoj listi ujedinjene opozicije u Kostolcu, članica Narodne stanke Vanja Petrović, predstavila je Kostolčanima program na štandu u centru Kostolca.

Foto: Promo

“Ujedinili smo se da bismo Kostolcu i okolnim selima konačno bili na usluzi. Građani učestvuju u obavljanju poslova gradske opštine preko izabranih odbornika. Pozivam vas da birate promišljeno, a ukoliko se sada ne angažujemo svim snagama, bićemo primorani da čekamo još četiri godine. Neka Kostolac bude grad bez stranačkog zapošljavanja, tehnički ispravne vode i bez napuštenih, propalih objekata“, rekla je Vanja Petrović.

“Izađite na glasanje, glasajte savesno, a moja preporuka je uvek čista petica“, istakla je Vanja Petrović.

Sa Kostolčanima su razgovarali i kandidati za gradske odbornike Narodne stranke u Požarevcu Nenad Ilić, Zoran Dobrosavljević i Mirijana Aleksić, kao i predsednik Izvršnog odbora Narodne stranke Nikola Dragović i potredsednik Izvršnog odbora Veljko Božić.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker