KOL CENTAR: Opština Veliko Gradište nudi pomoć poljoprivrednicima za popunjavanje prijava za dozvole za kretanje

Opština Veliko Gradište otvorila je Kol centar za sve poljoprivrednike koji ne umeju sami da popune prijavu za izdavanje dozvole za kretanje.

Poljoprivrednici koji imaju potrebu da budu na svojim njivama, baštama, stočari koji imaju dislocirane farme i pčelari za potrebe odlaska na svoje pčelinjake, pomoć za popunjavanje prijava za izdavanje dozvole za kretanje, od danas mogu dobiti od lica zaduženog za poljoprivredu Opštinske uprave opštine Veliko Gradište, Marine Ranić, na telefon broj 069/8189808, u periodu od 8 do 14 časova.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker