UŽASNO UBISTVO NA ŽELEZNIČKOJ U BEČU: 10 migranta mačetama isekli čoveku ruke i noge pa pobegli!

Muškarca na železničkoj stanici u Beču napalo je 10 osoba koje su mu mačetama isekle ruke i noge. Žrtva je preminula u bolnici.

Foto: Screenshot/Heute.at

Na železničkoj stanici u Beču u Austriji 20. aprila ubijen je muškarac (31), a sad su se pojavili novi detalji iz istrage. Žrtvu je napala grupa ljudi koja ju je udarala i sekla mačetama. Navodno su joj ruke i noge bile gotovo u potpunosti isečene.

Počinioci užasnog zločina još uvek su u bekstvu. Austrijski mediji pišu da je policiju pozvao svedok 20. aprila oko 00:50. Policija je za nekoliko minuta stigla na lice mesta gde je pronašla muškarca koji je odmah prevezen u bolnicu gde je i preminuo.

Novi detalji iz istrage pokazuju da je u napadu učestvovalo 10 osoba. Muškarca su oborili na zemlju, prikovali za nju i sekli ga sečivom. Kad su čuli da dolazi policija, pobegli su. Jedan od napadača uskočio je u Dunav kad je video policiju. Nešto kasnije izvučen je iz reke i uhapšen je. Reč je o mladiću (24) iz Alžira, navodi Heute.

Policija i dalje radi na rešavanju slučaja. Drugi napadači su i dalje u bekstvu.

(Tpknews.com/Heute.at)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker