NADUVAO 4,82 PROMILA: Vozio mortus pijan, dobio 60 dana zatvora!

Policija u Smederevu, tokom pojačane kontrole za vreme prvomajskih praznika, isključila je iz saobraćaja vozača (23) “reno klia”, jer je alko-testom utvrđeno da je imao čak 4,82 promila alkohola u krvi!

U policijskom saopštenju se navodi da je patrola u selu Vranovo zaustavila vozača automobila koji je prilikom alkotestiranja “naduvao” 4,82 promila alkohola!

– Nakon kontrole i testiranja vozač je zadržan u policijskoj stanici na trežnjenju posle čega je odveden kod dežurnog sudije za prekršaje, koji ga je osudio na 60 dana zatvora, novčanu kaznu od 120.000 dinara, 15 kaznenih poena i 9 meseci zabrane upravljanja motornim vozilom – piše u saopštenju.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker